Градът на Болярите посрещна трио Caramel и Нанси

Велико Търново стана предпоследна спирка от  музикалното турне на Нанси и трио Carаmel. Както до сега националната обиколка на изпълнителките  включи и разходка из забележителностите на града.

Лоши метеорологични условия възпрепятстваха Нанси и Caramel да разгледат обстойно крепостта „Царевец“, но пък не попречиха за страхотни снимки и бърза разходка в местността. Впечатляващи гледки оставяха бях дъх талантливите певици и те запечатваха всяка една с камерата на Фен ТВ. Карина от трио Caramel сподели, че посещава Велико Търново за първи път и е изключително очарована. „Тук е невероятно! Не мога да повярвам, че не съм виждала този прекрасен град до сега“, допълни певицата от Ара Мюзик.

Денят продължи с разходка, заедно с водещата на Фен ТВ – Гери. Момичетата видяха паметника „Асеневци“, Регионална художествена галерия „Борис Денев“, впечатляващата река Янтра и много красиви места от Велико Търново.

Вечерта стартира със специално организирана вечеря за Нанси и Caramel. Там те опитаха най-вкусните и популярни специалитети и напитки на региона. Оркестър с жива музика се грижеше за настроението на гостите с български хора и популярни песни. Нанси и Caramel също поздравиха гостите с песен по избор и поканиха всички на участието си в club Organza.

След приятната вечеря певиците на Фен ТВ се запътиха към нощния клуб, част от националното им турне.

На сцената първа излезе Нанси, която изглеждаше ослепително и  успя да развесели гостите на club Organza със скоростта на светлината. „Хората във Велико Търново са много положителни и умеят да се забавляват. Чувствам се заредена само с позитивни емоции“, сподели Нанси.

Втори на сцената се появиха и трио Caramel. Момичетата бяха облечени с дрехи на популярната марка „Just Kalina”. Визията им събра погледите на всички гости на club Organza и нажежи страстите на макс. Вечерта премина с много бурни песни и танци. Гост DJ беше и популярният Teddy Georgo. Цяла вечер той поздравяваше екипа на Фен ТВ и се грижеше за доброто настроение на всички гости.

В края на своето музикално участие Нанси и трио Caramel поканиха всички на 24 февруари в град Габрово – Allegro club De Luxe, където е и последната локация от тяхното национално турне.

Share:
2022 © Всички права запазени - Ara Music

Проект: Проект № BG16RFOP002-2.089-3618 по Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност“ 2014-2020, процедура BG16RFOP002-2.089 „Подкрепа за малки предприятия с оборот над 500 000 лв. за преодоляване на икономическите последствия от пандемията COVID-19“.

Главна цел: Осигуряването на оперативен капитал за българските малки предприятия, реализирали оборот над 500 000 лв. за 2019 г., за справяне с последиците от пандемията COVID-19.

Бенефициент: АРА МЮЗИК ООД

Обща стойност: 50 000 лева от които 42 000 лева европейско и 7 500 лева национално съфинансиране.


Начало: 21.03.2022 г.

Край: 21.06.2022 г.